Przedłużyć dobrą passę w Niedomicach

• autor: Tarnovia, 2014-04-30 16:58

W czwartek 1 maja podopieczni Tomasza Juszczyka w ramach XXII kolejki Tarnowskiej Klasy Okręgowej, pojadą do Niedomic by zmierzyć się tam z tamtejszą Unią. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Unia w 21 spotkaniach zdobyła na swoim koncie 18 punktów i zajmuje 14 miejsce w ligowej tabeli. Rundę rewanżową beniaminek ligi zaczął z nożem na gardle ponieważ ich celem jest utrzymanie w się w tarnowskiej V lidze, a zajmowane miejsce tuż przed miejscem spadowym z jedno punktową przewagą wcale gwarancji nie dawało. Zarząd klubu w przerwie zimowej poczynił w stronę zachowania ligowego bytu kilka transferów. Efekty są na razie mało zadwalające. Co prawda zawodnicy Unii zajmują znowu miejsce tuż przed dwoma ostatnimi miejscami zagrożonymi spadkiem jednak tylko dzięki lepszemu bilansowi zdobytych bramek. Na wiosnę niedomiczanie ugrali sześć punktów po zwycięstwach z Łękami i Koszycami Małymi. Reszcie spotkań gospodarze czwartkowe spotkania musieli uznawać wyższość rywali.

Tarnovia w końcu wkroczyła na właściwe tory. W ostatniej kolejce tarnovianie "gładko" pokonali innego beniaminka Macierz. To zwycięstwo było tym samym już trzecim spotkaniem bez porażki. Ostatnia kolejka została rozegrana pod "Biało-Czerwonych", nasi zawodnicy tracą do miejsca premiowanego awansem 9 "oczek", czyli znowu można powiedzieć wracają do gry. Warunkiem oczywiście jest systematyczne wygrywanie. I miejmy nadzieję że w Niedomicach nic nie stanie na drodze do zdobycia kolejnego kompletu punktów i liczyć jedynie na potknięcia rywali i odrabiania strat.

autor: riko11 2014-05-01 21:02:46

Profil riko11 w Futbolowo bravo ToVia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!