dzisiaj: 295, wczoraj: 1915

Wysokie zwycięstwo reprezentacji MZPN dziewcząt

• autor: Tarnovia, 2014-04-20 13:54

Wielki Czwartek w Morawicy k. Kielc zostały rozegrane kolejne spotkania w ramach kobiecych rozgrywek U-16. Reprezentacja Małopolski pewnie pokonała Świętorzyski ZPN 6:0 (2:0). W podstawowym składzie wybiegły dwie nasze zawodniczki - Aleksandra Hynek oraz Katarzyna Trytek. Kolejny mecz MZPN w Lublinie z Lubelskim ZPN.

U-16: Świętokrzyski ZPN - Małopolski ZPN 0-6 (0-2)
Bramki: A. Nieciąg 2, K. Łatka 2, N. Malota, D. Woźniak
MAŁOPOLSKA: Paulina Kania (Respekt) - Aleksandra Hynek (Tarnovia) 41min Agnieszka Bobowska (Respekt), Natalia Malota (Bronowianka),  Karolina Topa (Respekt) 55min. Magdalena Portka (Jastrzębiec), Kinga Kaczmarczyk (Bronowianka) 41 Natalia Kowalska (Respekt) -  Dominika Woźniak (Bronowianka) 41 Kamila Topa (Respekt), Kinga Łatka (Bronowianka), Katarzyna Trytek (Tarnovia), Anna Dyba  (Bronowianka) 41 Izabela Tracz (Wanda) - Aleksandra Nieciąg (Bronowianka), Aleksandra Misiura (Rysy) 41 Zuzanna Węglarz (Respekt).