Relacja z meczu Tarnovia - Ikar

• autor: Tarnovia, 2014-03-31 16:08

Mimo że obie ekipy przystąpiły do drugiej rundy z odmiennymi celami tak Tarnovia jak i Ikar podział punktów przyjęły ze sporym niedosytem.

W pierwszej części strona dominującą byli gospodarze. Dwukrotnie stawał przed szansą Dydyk, lecz najpierw po dośrodkowaniu Przydziała "główkował" tuż obok bramki, a następnie jego uderzenie z 12 metrów obronił Leżoń. Tarnovianie dopieli swego tuż przed przerwą kiedy to po rzucie rożnym Mikoś podał do Mroczka, a ten strzałem z główki z kilki metrów dopełnił jedynie formalności. Prawdziwe emocje zaczeły się dopiero w ostatnim kwadransie meczu. W 78 min piłkarze Ikara przeprowadzili kontratak prawym skrzydłem, po którym Warzecha zagrał wzdłuż linii bramkowej, a Woźniak z najbliższej odległości doprowadził do wyrównania. Goście starali się pójść za ciosem, jednak po strzale Warzechy i Tapy piłka trafiła w słupek. W doliczonym czasie gry przed ogromną szansą stanął Surman lecz z 10 metrów główkował obok bramki.

P.S

Bardzo dziękujemy kibicom za doping!