dzisiaj: 1271, wczoraj: 1915

"Niestety straciliśmy punkty"

• autor: Tarnovia, 2014-03-30 20:55

Wypowiedź trenera Tarnovii Tarnów po zremisowanym 1:1 spotkaniu przed własną publicznością z Ikarem Odporyszów.

- Nie wiem czy po tym meczu cieszyć się czy płakać z tego remisu. W drugiej połowie Ikar powinien strzelić nam jeszcze dwie bramki i zdobyć 3 punkty w Tarnowie. Szczęście było przy nas i dwa razy ratował nas słupek. Po pierwszej połowie, gdzie byliśmy stroną przeważającą i przy naszym prowadzeniu byłem przekonany że ten mecz wygramy. Tak się nie stało. Po przerwie graliśmy słabo w obronie, byliśmy wolniejsi od przeciwnika i niestety straciliśmy punkty. W następnych meczach musimy skorygować błędy w ustawieniu się zawodników na boisku i zacząć wreszcie wygrywać.

autor: okragly55 2014-03-31 18:16:52

Profil okragly55 w Futbolowo Jednym słowem żenada.Ostatni stoper torpeda prędkości chyba ma kupsko w porach.

autor: Tomek25 2014-03-31 23:01:11

Profil Tomek25 w Futbolowo Jakby wziąć 2,3 z juniorów młodszych do tyłu i 2 z juniorów starszych do pomocy to o niebo lepiej wyglądałaby ta gra , ale skoro Pan trener stawia na "doświadczenie" V-to ligowe to jego wybór.......efekty widać na meczach...Juniorzy przynajmniej " kupska" w porach by nie mieli i troszkę więcej " gazu"...