dzisiaj: 204, wczoraj: 280
ogółem: 5 482 118
statystyki szczegółowe
W miarę możliwości stron klubowych i informacji własnych przedstawiamy państwu ruchy kadrowego jakie dokonały zespoły występujące w Tarnowskiej Klasie Okręgowej. Najaktywniejsi w przerwie zimowej byli działacze Zorzy Zaczarnia i Iskry Łęki, którzy zapewne chcą zachować ligowy byt. W górze tabeli najaktywniejszy był nasz zespół, pozyskując pięciu graczy. Aktualizacja na dzień 21 marzec (godz.16:56)
Czytaj dalej..
Olimpia Wojnicz
Przybyli: Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno), Wojciech Setlak (powrót po wypożyczeniu - Więckovia Więckowice), Norbert Sołtys (Termalica Bruk-Bet Nieciecza - juniorzy), Paweł Michałek (wrócił po kontuzji new)
Ubyli: Kacper Zapała (Zorza Zaczarnie), Marcin Kuboń (Zryw Wielka Wieś new), Grzegorz Kuboń (praca new), Hubert Migoń (wyjazd za granicę new)
KS US Śmigno
Przybyli: Dawid Szatko (Orzeł Lisia Góra), Mateusz Kordzikowski (new) Krzysztof Foszcz (Zorza Zaczarnie), Wojciech Roik (Zorza Zaczarnie)
Ubyli: (?)
Zorza Zaczarnie
Przybyli: Kacper Zapała (Olmpia Wojnicz), Paweł Kukuś (bez klubu), Mirosław Kozieł (bez klubu), Krystian Ciężadło (Nowa Jastrząbka new), Hubert Szponder (Iskra Tarnów new)
Ubyli: Krzysztof Foszcz, Wojciech Roik, Mateusz Kordzikowski (KS US Śmigno new)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Przybyli: Mateusz Skrowron (LKS Nowa Jastrząbka), Mateusz Rzepka (II drużyna)
Ubyli: Damian Chwałek, Jakub Cielczyk (Powiśle Bolesław)
Pagen Gnojnik
Przybyli: utalentowani juniorzy
Ubyli: bez ubytków
Orzeł Dębno
Przybyli: bez wzmocnień
Ubyli: bez ubytków
Iskra Łęki
Przybyli: Dawid Curyło (Sokół Borzęcin), Konrad Kołodziej (Sokół Borzęcin), Łukasz Dziedzic (Iskra Szczepanów), Grzegorz Urbaś (powrót po kontuzji), oraz utalentowani juniorzy
Ubyli: Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska), Artur Hrynkiewicz, Dawid Bernady, Damian Świątkowski, Mateusz Urban (?)
Victoria Koszyce Małe
Przybyli: (?)
Ubyli: Artur Biały (Wolania Wola Rzędzińska), Mateusz Chudyba (Wolania Wola Rzędzińska new)
Ikar Odporyszów
Przybyli: trener Krzysztof Kijowski, Jakub Koźiński, Damian Gajdur (LKS Wietrzychowice new), Dawid Konieczny (Łegovia Łęg Tarnowski new)
Ubyli: trener Grzegorz Trytko, Mariusz Kożuch (Unia Gorzyce new), Bartłomiej Frąc (Nowa Jastrząbka new)
Wisła Szczucin
Przybyli: Oskra Choma (Szreniawa Nowy Wiśnicz new)
Ubyli: Łukasz Bebel (kontuzja)
Naprzód Sobolów
Przybyli: (?)
Ubyli: (?)
GKS Drwinia
Przybyli: Janusz Piątek (grający trener)
Ubyli: bez ubytków
Unia Niedomice
Przybyli: Konrad Wróbel (MLKS Polan Żabno), Adrian Wódka (LUKS Wola Radłowska new)
Ubyli: Bartłomiej Warzała (Termalica Bruk-Bet Nieciecza - juniorzy), Tomasz Starzyk (Łegovia Łęg Tarnowski new)
Macierz Lipnica Murowana
Przybyli: Tomasz Wojewoda (BKS Bochnia new), Piotr Kokoszka (Szreniawa Nowy Wiśnicz new), Marek Tomkiewicz (wznowił treningi new)
Ubyli: bez ubytków
Ciężkowianka Ciężkowice
Przybyli: Michał Kucharzyk, Sebastian Bryt (Rzepniennik Strzyżewski)
Ubyli: bez ubytków
Tarnovia:
Przybyli: Szymon Gucwa (bez klubu), Artur Mroczek (Soła Kobiernice), Piotr Flasiński (LKS Nowa Jastrząbka), Daniel Zaucha (Skawinka Skawinia new), Marcin Gąsior (Start Biadoliny Szlacheckie new)
Ubyli: Rafał Mikoś, Michał Barnaś (LKS Świebodzin), Michał Niedojadło (Wawel Kraków), Leszek Bodura (leczy kontuzję)