Transfery w "okręgówce"

• autor: Tarnovia, 2014-03-17 16:37

W miarę możliwości stron klubowych i informacji własnych przedstawiamy państwu ruchy kadrowego jakie dokonały zespoły występujące w Tarnowskiej Klasie Okręgowej. Najaktywniejsi w przerwie zimowej byli działacze Zorzy Zaczarnia i Iskry Łęki, którzy zapewne chcą zachować ligowy byt. W górze tabeli najaktywniejszy był nasz zespół, pozyskując pięciu graczy. Aktualizacja na dzień 21 marzec (godz.16:56)

Olimpia Wojnicz

Przybyli: Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno), Wojciech Setlak (powrót po wypożyczeniu - Więckovia Więckowice), Norbert Sołtys (Termalica Bruk-Bet Nieciecza - juniorzy), Paweł Michałek (wrócił po kontuzji new)

Ubyli: Kacper Zapała (Zorza Zaczarnie), Marcin Kuboń (Zryw Wielka Wieś new), Grzegorz Kuboń (praca new), Hubert Migoń (wyjazd za granicę new)

KS US Śmigno

Przybyli: Dawid Szatko (Orzeł Lisia Góra), Mateusz Kordzikowski (new) Krzysztof Foszcz (Zorza Zaczarnie), Wojciech Roik (Zorza Zaczarnie)

Ubyli: (?)

Zorza Zaczarnie

Przybyli: Kacper Zapała (Olmpia Wojnicz), Paweł Kukuś (bez klubu), Mirosław Kozieł (bez klubu), Krystian Ciężadło (Nowa Jastrząbka new), Hubert Szponder (Iskra Tarnów new)

Ubyli: Krzysztof Foszcz, Wojciech Roik, Mateusz Kordzikowski  (KS US Śmigno new)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Przybyli: Mateusz Skrowron (LKS Nowa Jastrząbka), Mateusz Rzepka (II drużyna)

Ubyli: Damian Chwałek, Jakub Cielczyk (Powiśle Bolesław)

Pagen Gnojnik

Przybyli: utalentowani juniorzy

Orzeł Dębno

Przybyli: bez wzmocnień

Iskra Łęki

Przybyli: Dawid Curyło (Sokół Borzęcin), Konrad Kołodziej (Sokół Borzęcin), Łukasz Dziedzic (Iskra Szczepanów), Grzegorz Urbaś (powrót po kontuzji), oraz utalentowani juniorzy

Ubyli: Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska), Artur Hrynkiewicz, Dawid Bernady, Damian Świątkowski, Mateusz Urban (?)

Victoria Koszyce Małe

Przybyli: (?)

Ubyli: Artur Biały (Wolania Wola Rzędzińska), Mateusz Chudyba (Wolania Wola Rzędzińska new)

Ikar Odporyszów