Porażka z IV-ligowcem

• autor: Tarnovia, 2014-02-16 18:33

Tarnovia - Tuchovia Tuchów 2:5 (0:3)

Bramki: Barczak i Gała

Tarnovia: Paweł Jankowski - Pabian, Kociara, Rzońca, Flasiński - Mikoś, Nowak, Pawłowski, Dydyk, Gała, Barczak oraz Barnaś, Niedojadło, Wałek, Kuczek, Kawa oraz gościnnie Wstępnik.

- Z różnych względów nie mogli dziś zagrać Gucwa, Mroczek, Przydział, Surman, Jankowski Piotr i Kocoł. Ten mecz kontrolny mimo straty kilku bramek oceniam pozytywnie gdyż zagraliśmy z drużyną bardzo doświadczoną w której grali zawodnicy z przeszłością ekstraklasową czy I-ligową. Z taką drużyną nawet najmniejsze błędy w obronie kończą się utratą bramki i tak było dzisiaj. Tym większy żal że nie mogłem dziś skorzystać ze wszystkich zawodników. Zagrał u nas dziś obrońca Piotr Flasiński który ostatnią rundę występował w Nowej Jastrząbce i zaprezentował się więcej niż pozytywnie. Jesteśmy blisko finalizacji tego transferu i mam nadzieję że "Flasia" zagra w Tovii w tej rundzie - podsumował spotkanie trener tarnovian, Tomasz Juszczyk.