dzisiaj: 900, wczoraj: 1915

Pierwszy tydzień przygotowań za zawodnikami "Tovii"

• autor: Tarnovia, 2014-01-26 19:39

Pierwszy tydzień przygotowań podopieczni Tomasza Juszczyka mają za sobą. Tarnovianie trenowali trzy razy w tygodniu. W niedzielę nasi zawodnicy mieli zakończyć jednostkę treningową meczem kontrolnym z Olesnem, jednak nie doszedł on do skutku.

- Przygotowania ruszyły pełna parą. W tym tygodniu mieliśmy zajęcia w terenie, siłowni, na hali oraz aerobik. Pracujemy nad siłą i wytrzymałością. Cieszy frekwencja i zaangażowanie chłopaków na zajęciach - mówi trener "Tovii", oraz dodaje:

- Z nowych twarzy trenują z nami Szymon Gucwa i Artur Mroczek. którzy na dniach zostaną zgłoszeni do rozgrywek. Daniel Zaucha zgłosił chęć powrotu ale formalnie jest do czerwca zawodnikiem Skawinki i czekamy na rozwój wydarzeń.

Trener tarnovian wypowiedział się także na temat zawodników kontuzjowanych.

- Po kontuzji barku Piotr Wałek trenuje na pełnych obrotach. Rafał Mleczko jest w trakcie rehabilitacji która przebiega dobrze i powoli może wchodzić w trening. Gorzej sytuacja wygląda z Leszkiem Bodurą, który czeka na rezonans kolana i nie wiadomo kiedy wróci do treningu.