dzisiaj: 856, wczoraj: 811
ogółem: 5 483 581

Tarnovia zwyciezcą Silver Cup

• autor: Tarnovia, 2013-12-03 20:23

W mienioną sobotę i niedzielę w hali widowiskowo-sportowej w Zawoi o tytuł najlepszej drużyny walczyły zespoły z rocznika 2002. Zwycięzcą tej edycji Silver Cup został zespół Tarnovii Tarnów i to do podopiecznych Michała Jarząba powędrował puchar Mirosława Gilarskiego - Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W finale młodzi zawodnicy naszego klubu pokonali 2-1 Marcinki Kępno.

Czytaj dalej..

Drużyny podzielone zostały na trzy grupy rywalizujące systemem każdy z każdym. Po pierwszym dniu najlepsze dwie drużyny z każdej grupy tworzyły kolejne dwie grupy mistrzowskie, natomiast zespoły z miejsc 3-4 grupy rozgrywały swoje mecze w grupach o miejsca 7-12.  Po grach każdy z każdym, w grupach finałowych wyłaniane były drużyny do gry o miejsca.

W niedzielę w  grupach mistrzowskich znalazły się: Tarnovia, Marcinki Kępno, ROW Rybnik, AP Gołcza, Borek Kraków i Hetman Włoszczowa.

UKS GRACZ LYSKI

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Jakub Konstantyn (AP Gołcza). Najlepszym bramkarzem okazał się  Michał Kaczyk (Tarnovia). Tytuł króla strzelców zdobył Gracjan Słupianek - 16 bramek (Marcinki Kępno).

W przyszły weekend rywalizować będą chłopcy z 2003 rocznika.