dzisiaj: 838, wczoraj: 1915
ogółem: 5 499 949

Kolejny sukces w Silver Cup

• autor: Tarnovia, 2013-11-27 13:40

W dniach 23-24 Listopada odbyła się druga edycja turnieju VIII Silver CUP 2013. Tym razem na hali w Zawoi rywalizowały drużyny z rocznika 2000. Szkoła Mistrzostwa Sportowego sprawuje patronat sportowy nad imprezą. Tym razem Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego - Mirosława Gilarskiego powędrował do Nowego Sącza. Zwycięzcą tej edycji została drużyna Sandecji, która pokonała w finale Tarnovię Tarnów. Po wygranej nad Cracovią na trzeciej pozycji uplasował się Hetman Włoszczowa.

Czytaj dalej..

W miniony weekend na płycie hali stanęło 100 zawodników. Uczestniczące drużyny podzielone zostały na trzy grupy rywalizujące systemem każdy z każdym.

Po pierwszym dniu najlepsze dwie drużyny z każdej grupy tworzyły kolejne dwie grupy mistrzowskie. Natomiast zespoły z miejsc 3 i 4 rozgrywały swoje mecze w grupach o miejsca niższe. W grupach mistrzowskich znalazły się: Tarnovia Tarnów, Cracovia I Kraków, Bowy Nowy Sącz, Hetman Włoszczowa, Wisła Kraków i Sandecja Nowy Sącz.

- W tych zawodach liczy się radość płynąca z gry. Pomimo zaciętej rywalizacji jaka miała miejsce
w rozgrywkach rocznika 2000 - tej radości oraz ducha fair play nam nie zabrakło – powiedział po zawodach dyrektor turnieju Krzysztof Dubas.