"Dwa momenty nieuwagi"

• autor: Tarnovia, 2013-10-28 17:09

Wypowiedź trenera Tarnovii Tarnów, Tomasza Juszczyka po wygranym spotkaniu z Naprzodem Sobolów 3:2.

- Trzeba przyznać że zagraliśmy słabszy mecz. Od początku gra nam się nie układała, graliśmy nerwowo i za szybko pozbywaliśmy się piłki. Mimo tego strzeliliśmy bramkę i z przebiegu gry wydawało się że mecz jest pod naszą kontrolą. Niestety dwa momenty nieuwagi, tracimy dwie bramki po kontrach i zrobiło się nieciekawie. Jednak dziś szczęście było przy naszej stronie bo zdobywamy bramkę w doliczonym czasie gry, wygrywamy i księgujemy 3 punkty po naszej stronie.

autor: emanuel11 2013-10-31 13:01:27

Profil emanuel11 w Futbolowo szkoda tych błedów,
byłem na www . temi. pl to zobaczyłem samolot na którym pisało ,,Tarnovia ... ,,
my mamy hotel i galerie i samolot ;D