Wygraną zakończyć I Rundę przy Bandrowskiego!

• autor: Tarnovia, 2013-10-26 15:34

W przed ostatniej kolejce Tarnowskiej Klasie Okręgowej, podopieczni Tomasza Juszczyka na własnym stadionie podejmą drużynę z Sobolowa. Niedzielne spotkanie, będzie ostatnim spotkaniem naszych zawodników na Bandrowskiego 9 w I rundzie. Początek o godzinie 14.

Zespół z Sobolowa, dla którego jest to trzeci występ w historii klubu w "okręgówce" zajmuje obecnie 8 miejsce z dorobkiem 18 punktów. Początek sezonu dla Naprzodu był dobry. Na swoim koncie mieli m.in passę pięciu meczy bez porażki. W polu pokonanych zostawili m.in Ciężkowiankę, czy Orła Dębno. Problemy zaczęły się na półmetku I Rundy, w niej nasz rywal odniósł tylko jedno zwycięstwo i gubił punkty m.in z Unią Niedomice czy Iskrą Łęki co nie jest najlepszym wynikiem. W ostatniej kolejce ulegli na własnym stadionie rywalowi z Koszyc i jest to już druga porażka z rzędu niedzielnego przeciwnika "Tovii". Na wyjazdach gracze z Sobolowa ugrali jak na razie 8 punktów i oby tak zostało przynajmniej do rundy rewanżowej.

Tarnovianie w ostatnich meczach prezentują całkiem niezłą piłkę (jednak nie wszystkich meczach przełożyło się to na punkty). W ostatniej kolejce odnieśli zwycięstwo w Wojniczu, gdzie jeszcze nikt nie wygrał. Niedzielne spotkanie jak i to ostatnie w Szczucinie będzie bardzo ważne, aby zachować lub zmniejszyć dystans do prowadzącej Dąbrovii Dąbrowy Tarnowskiej i Gnojnika i na wiosnę bić się zajęcie jednego z dwóch pierwszych miejsc. Zadanie jednak to nie będzie łatwe do tego spotkania "Tovia" wystąpi brakiem najskuteczniejszych strzelców - Tomasza Barczaka i Dawida Surmana (kartki). Na dodatek kontuzji w ostatnim meczu nabawił się Mateusz Rzońca i również nie jest do dyspozycji trenera. Miejmy nadzieję że strata tych zawodników nie pokrzyżuje planów w zdobyciu trzech cennych punktów i podtrzymaniu dobrej dyspozycji na własnym stadionie.

Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie!

autor: emanuel11 2013-10-27 13:26:57

Profil emanuel11 w Futbolowo za niedługo zaczynają ;D myśle że przyjedziemy z 3 punktami

autor: emanuel11 2013-10-27 13:27:52

Profil emanuel11 w Futbolowo ajć ! 3 punkty zostaną ;D

autor: darfi40 2013-10-27 16:51:56

Profil darfi40 w Futbolowo wygrana 3-2 mimo osłabień,zagrali dokońca i wyrwali cenne 3pkt. brawo!!!

autor: emanuel11 2013-10-27 17:28:14

Profil emanuel11 w Futbolowo jak widać nie musimy grać podstawowym składem żeby zdobyć te najcenniejsze 3 punkty !

BRAWO TOVIA !!!