"Graliśmy ambitnie i z pomysłem"

• autor: Tarnovia, 2013-10-21 19:55

Wypowiedź trenera Tarnovii Tarnów, Tomasza Juszczyka po wygranym spotkaniu w Wojniczu z miejscową Olimpią 2:1.

- Zagraliśmy dobre spotkanie w Wojniczu. Wszystkie formacje w naszym zespole były dobrze dysponowane i nasza gra do otrzymania czerwonej kartki przez Dawida Surmana mogła się podobać. Przeważaliśmy całe spotkanie a co najważniejsze graliśmy ambitnie i z pomysłem. Drużyna gospodarzy oprócz strzelonej bramki więcej nam nie zagroziła i kontrolowaliśmy sytuacje na boisku do samego końca. Tak jak mówiłem wcześniej do końca rundy zostały dwa mecze i zrobimy w nich wszystko aby je wygrać. Niestety w kolejnym spotkaniu wystąpimy osłabieni brakiem Tomka Barczaka i Dawida Surmana (kartki) oraz Mateusza Rzońcy , który we wczorajszym meczu doznał pęknięcia kości w nadgarstku i do końca rundy już nie zagra.