Tylko remis

• autor: Tarnovia, 2013-10-13 21:40

Tarnovia - Orzeł Dębno 0:0 (0:0)

Żółte kartki: Mleczko - Gicala

Widzów: 30

Tarnovia: Paweł Jankowski - Pabian, Kociara (85 Barnaś), R.Mikoś, Pawłowski (70 Barczak) - Przydział, T.Mikoś, Mleczko, Dydyk (60 Gała) - Rzońca, Surman

Po całkiem niezłym spotkaniu podopieczni Tomasza Juszczyka tylko remisują z rywalem z Dębna. Rywale od początku postawili na defensywę i do Tarnowa chyba przyjechali po remis ponieważ nie wypracowali sobie żadnej dogodnej sytuacji podbramkowej. Z kolei tarnovianie seryjnie marnowali bardzo dobre okazje do zdobycia bramki. Już do przerwy wynik spotkania powinien być ustalony. Jednak pod bramką przeciwnika pudłowali m.in dwukrotnie Dydyk (raz w poprzeczkę), T.Mikoś, który mając przed sobą całą bramkę z 7 metrów strzela zbyt lekko i Surman, który w bardzo dogodnej sytuacji "jeden na jeden" strzelił minimalnie obok bramki. Po przerwie sytuacji wypracowanych przez naszych zawodników było nieco mniej, m.in  Rzońca, Surman, Barczak, ale i tym razem nasi zawodnicy nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza gości i tym o to sposobem tracimy dwa cenne punkty.

autor: emanuel11 2013-10-12 19:55:43

Profil emanuel11 w Futbolowo ajc ! jak chcemy walczyc o awans to nie powinnismy remisować ...

autor: darfi40 2013-10-13 19:37:34

autor: emanuel11 2013-10-13 20:47:57

Profil emanuel11 w Futbolowo od kilka dobrych lat nie jestem już sympatykiem wyleczylem się - zawsze wspominam dobre czasy na Bandrowskiego

autor: Tarnovia 2013-10-13 21:14:01

Profil Tarnovia w Futbolowo Dla mnie Rzońca powinien być zmieniony już w przewie, nie szło mu w tym meczu. Wszedłby Barczak i by może coś wpadło, a tak to szkoda dwóch punktów

autor: okragly55 2013-10-15 18:44:06

Profil okragly55 w Futbolowo Boisko powinien opuścić Rzońca i T.Mikoś bo obaj kiepsko się prezentowali.Trener ściąga Dydyka który co mecz tyra a stójkowi grają.Trener boi się starszych zawodników i praktycznie co mecz zmienia tych samych zawodników to widać gołym okiem a jestem na każdym meczu u siebie i na niektórych wyjazdach.Niech grają lepsi w danym dniu a nie kolesie którzy przez zasiedlenie mają miejsce w pierwszym składzie pozdrawiam .