Zwycięstwo z młodzieżą I-ligowca

• autor: Tarnovia, 2013-09-17 16:03

Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko - Tarnovia 1:2 (1:2)

Bramki: Patryk Morys (k), Norbert Stachura

Tarnovia: Przemysław Łyczko - Eryk Małeta , Mateusz Sarat, Szymon Kowalski, Dawid Pacura - Patryk Morys, Jakub Kądziołka, Marcel Nowak, Norbert Stachura (55 Aleksander Kras), Kacper Brożek (55 Kacper Balwejder) - Siedlik Patryk (60 Mikołaj Mróz)

- Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze już w 5 min prowadziliśmy 1:0 bramkę z rzutu karnego strzelił Patryk Morys. Naszej dominacji w pierwszej połowie nie zakłóciła bramka zdobyta przez OKS po braku zrozumienia w szykach obronnych. Szybko zdołaliśmy odpowiedzieć po kapitalnym lobie Norberta Stachury. Druga połowa to już inne widowisko gospodarze rzucili się do odrabiania strat lecz dobra postawa całej drużyny zapobiegła utraty bramki. Pomimo tego ze mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki wynik nie uległ zmianie - relacjonuje spotkanie trener, Mateusz Rzońca.