VI kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Tarnovia, 2013-09-03 19:33

Nietypowo bo w środę szóstą kolejkę rozegrają zawodnicy występujący w Tarnowskiej Klasie Okręgowej. W tej serii spotkań podopieczni Tomasza Juszczyka, zmierzą się z zespołem, który rozgrywa drugi sezon w historii klubu w "okręgówce" Macierz Lipnica Murowana. Początek spotkania o godznie 17 w Lipnicy Murowanej.

Tegoroczny beniaminek w rozgrywkach spisuje się bardzo dobrze. Po czterech rozegranych spotkaniach nie odniósł jeszcze porażki, a co więcej podobnie jak zawodnicy Tarnovii Tarnów przewodził w ligowej tabeli. Dopiero w ostatniej kolejce zespół Macierzu, po raz pierwszy w sezonie schodził boiska pokonany. Dość wysokiej porażki doznał w Koszycach Małych 7:2, co w starciu drużyn zajmujących wysokie miejsce w ligowej tabeli może nieco dziwić lub stanowić o sile beniaminka z Koszyc.

Zawodnicy Tarnovii Tarnów po pierwszej porażce w czwartej kolejce w Dąbrowie Tarnowskiej, w spotkaniu z Iskrą za wszelką cenę chcieli wygrać - i tak też się stało. "Biało-Czerwoni" po raz trzeci odnieśli zwycięstwo na własnym stadionie. Środowe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ spotkanie jest rozgrywane z typu o "sześć punktów", ponieważ obie drużyny mają tyle samo punktów i porażka z jednej z drużyn może powodować stratę do grupy prowadzącej. Mamy nadzieję że "Tovia" wywalczy pierwsze w sezonie zwycięstwo na wyjeździe ponieważ w tym spotkaniu trzy punkty są nam bardzo potrzebne.