dzisiaj: 627, wczoraj: 1915

V kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Tarnovia, 2013-08-31 18:15

W piątej kolejce tarnowskiej "okręgówki" podopieczni Tomasza Juszczyka zmierzą się z pierwszym z beniaminków - Iskrą Łęki. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 16.

Iskra, która po raz trzeci w historii klubu awansowała do V Ligi, obecnie zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 6 punktów. Zawodnicy Iskry grają w "kratkę". W pierwszej kolejce pokonali Ciężkowiankę, a następnie ulegli Macierzowi. Później beniaminek po raz drugi zgarnął komplet punktów pokonując innego beniaminka - Unię. W ostatniej kolejce jednak znowu zespół z Łęk doznał smaku porażki, przegrywając w Koszycach.

Tarnovianie plasują się obecnie o jedną pozycję wyżej niż ich niedzielny przeciwnik. Po dobrej serii spotkań, przyszło to gorsze, czego efektem "Biało-Czerwoni" doznali pierwszej porażki w sezonie w Dąbrowie Tarnowskiej i stracili pozycję lidera. Okazję na rechablitajcę zawodnicy "Tovii" mają na własnym stadionie gdzie radzą sobie o wiele lepiej niż na wyjazdach i na dodatek przed własną publicznością, która gorąco zapraszamy do wsparcia naszej drużyny.

autor: detektyw12 2013-09-01 16:20:09

Profil detektyw12 w Futbolowo Śmigno- Dąbrovia 1 -3