Ikar - Tarnovia

• autor: Tarnovia, 2013-08-14 11:59

W drugiej kolejce Tarnowskiej Lidze Okręgowej podopieczni Tomasza Juszczyka zmierzą się z drużyną Ikaru Odporyszów. Będzie to zarazem pierwszy wyjazd w nowym sezonie zawodników "Tovii".

W ubiegłym sezonie Ikar zajął 11 miejsce z dorobkiem 37 punktów. Najbliższy rywal szczególnie dobrze czuł się na własnym stadionie. Odniósł tam 8 zwycięstw oraz 1 remis i 6 porażek. Na wyjazdach było nieco gorzej 3 zwycięstwa 2 remisy i 10 porażek. Jutrzejszy rywal w poprzednim sezonie zbytnio nie "leżał" naszym zawodnikom. W pierwszym spotkaniu na Bandrowskiego 9 padł remis 1-1, natomiast na boisku w Odporyszowie tarnovianie ulegli 1-0. Obecnie Ikar rozgrywki rozpoczął od porażki z beniaminkiem z Koszyc Małych. Niespodziewanie dał sobie strzelić aż cztery bramki, strzelając przy tym zaledwie dwie.

Zawodnicy Tarnovii Tarnów sezon rozpoczęli od bardzo dobrego spotkania z Zorzą, którą pokonali 2-1 po bramkach Barczaka. Spotkanie powinno zdecydowanie zakończyć się bardziej okazałym zwycięstwem jednak skutecznością w tym dniu razili nasi zawodnicy. "Biało-Czerwoni" w Odporyszowie wystąpią m.in bez Pawła Jankowskiego, Rzońcy i kapitana Mikośia, a więc o zwycięstwo będzie tym bardziej trudno. Mimo wszystko "Tovia" ma na celu zdobycie trzech "oczek". Rywale podrażnieni po porażce z beniaminkiem zapewne będą chcieli sięgnąć po pierwszą zdobycz punktową w sezonie, jednak mamy nadzieję że nasi zawodnicy zaprezentują tą samą dyspozycję co w spotkaniu z Zorzą to o komplet punktów można być spokojnym.

Początek spotkania jutro o godzinie 17 w Odporyszowie, serdecznie zapraszamy kibiców do wsparcia naszej drużyny!