dzisiaj: 534, wczoraj: 1915

Filip Wójcik u rywala zza miedzy

• autor: Tarnovia, 2013-08-09 17:58

Niewątpliwie jeden z najzdolniejszych tarnowskich piłkarzy młodego pokolenia, 16-letni Filip Wójcik został nowym piłkarzem tarnowskiej Unii. Wychowanek Tarnovii Tarnów jest napastnikiem którego pozyskaniem było zainteresowanych kilka klubów z polskiej Ekstraklasy m.in. Ruch Chorzów czy Cracovia Kraków, postanowił kontynuować swoją przygodę z piłką w seniorach Unii Tarnów. Były już zawodnik Juniorów Młodszych Tarnovii Tarnów który regularnie powoływany jest do Reprezentacji Małopolski, z którą np. niedawno zdobył 4. miejsce na Mistrzostwach Polski rocznika 1997. Dodatkowo w poprzednim sezonie w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych zdobył aż 25 bramek. Ponadto zadebiutował w pierwszej drużynie "Tovii". Za kilka dni będzie również znana przyszłość kolejnych bardzo uzdolnionych młodych zawodników "Biało-Czerwonych". Mowa tutaj o Hubercie Królu i Łukaszu Siedliku, którymi również zainteresowani są Ruch Chorzów i Cracovia.