Podsumowanie okresu przygotowawczego okiem trenera

• autor: Tarnovia, 2013-08-04 23:42

O krótkie podsumowanie okresu przygotowawczego na pięć dni przed inauguracyjnym spotkaniem z Zorzą poprosiliśmy trenera "Tovii" Tomasza Juszczyka.

- Co do krótkiego okresu przygotowawczego i meczów sparingowych to cieszy nasza siła rażenia w przodzie. Przy poprawie gry w defensywie i wyeliminowaniu indywidualnych błędów powinno być naprawdę dobrze, a liczba strzelonych bramek w sparingach przełoży się na ligę.

Wyjaśnia się również sytuacja kadrowa zespołu z Bandrowskiego. W "Biało-Czerwonych" barwach w nadchodzącym sezonie na pewno wystąpi 18-letni Rafał Mleczko oraz jak wcześniej informowaliśmy 25-letni Mateusz Rzońca i Grzegorz Gała.

Po stronie ubytków przejście Daniela Zauchy do Skawinki nie jest jeszcze pewne.

- Nie wiadomo co z Zauchą gdyż sprawa jego wypożyczenia stanęła w martwym punkcie i pewnie następne dni wyjaśnią gdzie zagra - mówi Juszczyk.