dzisiaj: 1199, wczoraj: 1915

Terminarz I Ligi Juniorów

• autor: Tarnovia, 2013-07-11 23:45

Poznaliśmy terminarz I Ligi Juniorów Starszych w sezonie 2013/14. Podopieczni trenera Krzysztofa Świerzba (Juniorów Młodszych,których prowadził dotychczas Krzysztof Świerzb przejmie trener Jacek Ćwik), którzy wracają do rozgrywek po rocznej przerwie sezon rozpoczną 10 sierpnia w meczu z Okocimskim Brzesko. Warto dodać że dojdzie do Derbów Tarnowa ponieważ odwieczny rywal - Unia nie utrzymała się w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych, a więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać niecierpliwie na zbliżające się rozgrywki juniorów. Przy okazji wszystkich zainteresowanych grą w "Biało-Czerwonych" barwach trener Krzysztof Świerzb zaprasza na treningi, które w wakacje odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 10.

Terminarz I Ligi Juniorów: TUTAJ

autor: lukiwrz 2013-07-14 13:28:38

Profil lukiwrz w Futbolowo Zapraszamy do wspólnej zabawy w Fantasy Lidze WP. Stwórz własną drużynę stworzoną z zawodników Ekstraklasy zdobywaj punkty, rywalizuj ze znajomymi i wygrywaj nagrody. Specjalnie dla wszystkich kibiców z naszego regionu została utworzona Liga prywatna: Tarnów i okolice a kod do niej to: