dzisiaj: 896, wczoraj: 1915

• autor: Skryba, 2013-06-12 07:37

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia - Glinik Gorlice, środa godz.18.00

Tarnovianie walczący o 2 miejsce w tabeli podejmować będą dzisiaj zespół Glinika. Gorliczanie obecnie plasują się na miejscu spadkowym więc na pewno będą walczyć aby z Tarnowa wrócić ze zdobyczą punktową. W rundzie jesiennej Tarnovia wygrała w Gorlicach 2-1.

Małopolska Liga Trampkarzy

Sandecja Nowy Sącz - Tarnovia, środa godz.16.30

Ciężkie zadanie czeka tarnovian w Nowym Sączu. Sandecja ma jeszcze szanse zakończyć sezon nawet na 2 pozycji więc nawet remis będzie dobrym wynikiem dla tarnovskich zawodników.

I Liga Trampkarzy

Unia II Tarnów - Tarnovia II, środa godz. 17.00

Do derbowego pojedynku dojdzie dzisiaj w Mościcach. Zmerzą się w nim rezerwy drużyn występujących w Małopolskiej Lidze Trampkarzy. Tabela pokazuje że faworyetm powinna być Tarnovia jednak w derbach wszystko się może zdarzyć.

Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia - Cracovia, środa godz. 16.00

Dobry sprawdzian czeka dzisiaj drużynę Tarnovii. Podejmować bowiem będą lidera tabeli Cracovię z którą w jesieni przegrali 2-0. Jest więc okazja do rewanżu.