Bramki: Kacer 22, Dydyk 30, Przydział 75, 89 - Mateusz Kaczmarczyk 55

Żółte kartki: Kordela, Przydział - Borowiec

Tarnovia: Paweł Jankowski – Piotr Jankowski, Bodura, Pabian, Barnaś (65 Ryguła) – Pawłowski, Przydział, Barczak, Dydyk, Kordela – Kacer

Widzów: 60

Czytaj dalej...

Zgodnie z przewidywaniami tarnovianie nie mieli kłopotów z pokonaniem outsidera tabeli. Do przerwy Tarnovia prowadziła 2-0 po golach Kacera oraz Dydyka. Po zmianie stron zrobiło się ciekawie kiedy goście zdobyli kontaktową bramkę. Na więcej jednak ich nie było stać. Z kolei Tarnovia z kilkunastu sytuacji bramkowych zdołała wykorzystać zaledwie dwie za sprawą Przydziała. Mecz mógłby zakończyć się nawet wynikiem dwucyfrowym ale znów szwankowała skuteczność.

Przeważaliśmy przez cały mecz, drużyna Czarnych praktycznie nam nie zagroziła, nie licząc rzecz jasna tej sytuacji, kiedy goście skontrowali nas, zdobywając kontaktową bramkę. Strzeliliśmy cztery bramki, ale mieliśmy znacznie więcej okazji, zwłaszcza w drugiej połowie. Sam Patryk Dydyk mógł zdobyć jeszcze trzy gole, dobrej okazji nie wykorzystał także Tomek Barczak. Goście swą grą udowodnili, że ich miejsce w tabeli nie jest dziełem przypadku. Spotkanie rozpoczęło się zresztą z dwudziestominutowym opóźnieniem, ponieważ piłkarze Czarnych stopniowo zjeżdżali się do Tarnowa – mówi Tomasz Juszczyk, prowadzący zespół Tarnovii pod nieobecność trenera Tomasza Mikosia.

Źródło: Miasto i Ludzie oraz własne