Ligowe ostatki

• autor: Skryba, 2012-10-31 18:59

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia - Wisła Kraków, sobota godz.13.00

Na zakończenie rundy jesiennej tarnovian czeka niełatwe zadanie. Rywalem Tarnovii będzie zespół walczący o wejście do makroregionalnej ligi. Wiślakom brakuje 1 punktu aby to osiągnąć i na pewno będą to chcieli go zdobyć już w sobotę. Jednak podopieczni Krzysztofa Świerzba którzy w 3 ostatnich kolejkach wygrali swoje mecze będą chcieli udanie zakończyć rozgrywki oraz nie ułatwiać zadanie rywalom.

I Liga Trampkarzy

Tarnovia - Sokół Borzęcin Górny, sobota godz.10.00

I drużyna zakończyła już rozgrywki natomiast ostatni pojedynek mają do rozegrania rezerwy. W meczu na pewno będą faworytem ( i nie tylko dlatego że trener rezerw będzie mógł skorzystać z zawodników z I drużyny) ponieważ podejmować będą 13 zespół w tabeli. Tarnovianie więc powinni pozytywnym akcentem zakończyć rundę jesienną.

Inne drużyny Tarnovii zakończyły już swoje rozgrywki.

autor: kotor96 2012-11-03 18:42:12

Profil kotor96 w Futbolowo i juniorzy wygrali 1:0, opis na juniorzymlodsitarnovii.futbolowo.pl