dzisiaj: 784, wczoraj: 811
ogółem: 5 483 509

II kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Skryba, 2012-08-14 10:07

W środę o godzinie 18.00 tarnovianie rozegrają drugie spotkanie w ramach Klasy Okręgowej. Rywalem będzie spadkowicz z IV ligi Dunajec Zakliczyn.

Dunajec w pierwszej kolejce przegrał na wyjeździe z beniaminkiem ze Śmigna 2-1. Zespół z Zakliczyna po spadku został znacznie osłabiony kadrowo. Trudno więc oczekiwać żeby włączył się do walki o awans do ligi wyżej. Warto przypomnieć że w poprzednim sezonie trenerem Dunajca był Wacław Maciosek który równocześnie prowadził Tarnovię w rundzie wiosennej.

Również tarnovianie w pierwszej kolejce ponieśli porażkę. Pierwsza połowa - mimo iż przegrana 1-0 - dawała nadzieję na nawiązenie walki ale po przerwie "Biało-Czerwoni" zupełnie oddali pole gry rywalom. Wynik tego spotkania jest sprawą otwartą.