dzisiaj: 675, wczoraj: 1915

Kadra na sezon 2012/13

• autor: Tarnovia, 2012-08-08 12:38

Poznaliśmy  kadrę Tarnovii Tarnów na sezon 2012/13. Kadra przynajmniej na chwilę obecną będzie liczyć 19 zawodników uprawnionych do gry w barwach "Tovii".

Bramkarze: Paweł Jankowski.

Obrońcy: Piotr Jankowski, Kamil Kociara, Paweł Kordela, Leszek Bodura, Maciej Pabian, Robert Pawłowski.

Pomocnicy: Tomasz Mikoś, Daniel Zaucha, Daniel Przydział, Michał Niedojadło, Kamil Kocoł, Michał Barnaś, Przemysław Ryguła.

Napastnicy: Piotr Wałek, Jakub Piechnik, Patryk Dydyk, Tomasz Barczak, Michał Kacer.

Odeszli: Mateusz Rzońca (Olimpia Wojnicz), Szymon Gucwa (?), Grzegorz Gała (?), Rafał Mleczko (Olimpia Wojnicz), Wojciech Mącior (Olimpia Wojnicz).

Przybyli: Jakub Piechnik i Maciej Pabian (obaj juniorzy)

autor: kibicmmkkss 2012-08-09 21:41:39

Profil kibicmmkkss w Futbolowo a gdzie są Czernecki? Marszałek? Bochman? Sysło? Surman? Fornal? O nich się słyszało, gdy byli jeszcze juniorami. Przecież chyba kilku z nich zaliczyło nawet występy w kadrze małopolski... Nie łapali się do seniorów? a kto z tego składu seniorów grał kiedykolwiek na takim poziomie? Dlaczego tych najlepszych nie ma w składzie seniorów? Przecież o Piechniku czy Pabianie to pierwszy raz słyszę... Słabe to wzmocnienie juniorami...

autor: goscc1 2012-08-10 00:35:48

Profil goscc1 w Futbolowo A więc tak:
Czernecki - juniorzy Cracovii
Marszałek - po kontuzji kolana nie wznowił treningów
Bochman - wypożyczenie na pół roku do seniorów Wisłoki Dębica (sez. 2011/2012), nie wiadomo jak teraz
Sysło - wypożyczenie na pół roku do seniorów LKS Ładnej
Surman - zawodnik juniorów Termaliki Nieciecza
Fornal - prawdopodobnie wypożyczenie na pół roku do juniorów Termaliki Nieciecza

autor: kibicmmkkss 2012-08-10 22:24:26

Profil kibicmmkkss w Futbolowo Naturalne być powinno, że dobry młodzieżowiec z czasem rozpoczyna treningi z pierwszą drużyną, dostaje szansę na występy. A tu? Co lepszy i sprytniejszy to ucieka! bo w tym grajdole nie ma szans na rozwój. Tak zrobił Mącior, uciekł Kapustka, Czernecki, a niedługo w ich ślady pójdą pewnie kolejni zdolni: Wojnarowski, Maciosek, Kowal, Król, Kordela, Bury, Wójcik, Noga. Dojdzie do tego, że w seniorach będzie musiał grać p. Szafrankiewicz z Pabianem i Piechnikiem, bo nie będzie kontynuacji z juniorów ;]

autor: Tarnovia 2012-08-11 08:01:15

Profil Tarnovia w Futbolowo Dobrze piszesz kibicmmkkss. Tylko jak myślisz czyja to jest wina?

autor: kibicmmkkss 2012-08-11 11:18:34

Profil kibicmmkkss w Futbolowo Komuś zależy żeby to wszystko upadło... A szkoda bo przecież młodzież mamy na spokojnie drugą ligę. Dowodem na to jest fakt, że młodzi z Unii tacy jak Szczerba, Adamski, Orlik, Wróbel, Sojda występując jeszcze w juniorach nie potrafili praktycznie na żadnym turnieju pokonać równieśników z naszego klubu. Dzisiaj oni z powodzeniem występują w II lidze, a nasi gniotą się po okręgówce i co najlepsze - niektórzy grają w niej tylko ogony... Bo nikt nie raczy wpuścić od początku meczu Niedojadły czy Kacera. Trzeba dać im zaufanie, to zaczną się odwdzięczać dobrymi występami w tej podwórkowej lidze..

autor: Tarnovia 2012-08-11 21:14:36

Profil Tarnovia w Futbolowo Sojda to akurat zaczynał w Tarnovii (ale to szczegół). Nie wiem natomiast do czego pijesz. Przecież w poprzednim sezonie w I składzie grał: Kordela, Dydyk, Zaucha a z rezerwy często wchodzili: Niedojadło i Kacer. Dodatkowo Przydział i Kociara którzy skończyli wiek juniora też byli w podstawowym. To mało? Połowa składu. Jak dla mnie problem jest gdzie indziej. Czy zawodnicy którzy grali w trampkarzach i juniorach z np Cracovią, Sandecją, Wisłą czy Hutnikiem będą chcieli grać w okręgówce (6 klasie rozgrywkowej) z Gnojnikiem, Odporyszowem czy Śmignem? I to jeszcze grać dla samej gry bez żadnego celu (bo awansować nie można). Jechać na wyjazd swoim samochodem. To chyba lepiej grać w drużynie w której jest jakiś cel i w której komuś zależy na drużynie.

autor: okragly55 2012-08-13 10:29:03

Profil okragly55 w Futbolowo Mam propozycję skoro chłopaki radzą sobie sami to jak pokarze się ktoś z zarządu to taczki i za bramę niech nie zanieczyszcza stabionu