dzisiaj: 713, wczoraj: 1915

Pomóż wygrać stroje!

• autor: Tarnovia, 2012-08-08 09:48

Ruszyła IV edycja konkursu "Drużyna NeoSport.pl", w której bierzemy udział o nagrodę główną - stroi piłkarskich. Chcielibyśmy prosić Was o wsparcie dla juniorów młodszych Tarnovii w zdobywaniu głosów, a każde jest traktowane na wagę złota.
Poniżej przedstawiamy streszczenie, jak łatwo i szybko można zagłosować.

1. Aby oddać głos, należy posiadać konto na neosport.pl, więc jeżeli takowego nie posiadasz, wchodzisz tutaj.
2. Następnie tutaj, w "login neosport.pl" wpisujesz swój e-mail jaki został podany przy rejestracji, po czym klikasz "zagłosuj".
3. Kolejno, logujesz się na swój e-mail, gdzie otrzymasz potwierdzenie oddanego przez Ciebie, po czym klikasz w podany link w e-mailu.

Tak naprawdę tylko tyle wystarczy, by oddać jeden, ale za to jak cenny głos. Mamy nadzieję, że pomożecie juniorom "Tovii" w odniesieniu sukcesu.
Dziękujemy!

Źródło: http://tarnoviajuniorzy.futbolowo.pl