dzisiaj: 1252, wczoraj: 1915

Tarnovia zapewnia sobie utrzymanie!

• autor: Tarnovia, 2012-06-16 13:47

I Liga Juniorów Starszych

Dunajec Zakliczyn - Tarnovia 4:5 (1:3)

Bramki: Dydyk x3, Brożek oraz Lewicki

W ostatniej kolejce podopieczni Tomasza Juszczyka grali o być albo nie być. Zawodnicy wzmocnienie przez juniorów młodszych "Tovii" do sprawy podeszli bardzo poważnie i byli drużyną wyraznie lepszą czego efekcie pokonali miejscowych 4:5. Wynik hokejowy, ale tylko z jednego powodu - arbitra spotkania, który w ostatnich 15 minutach wyrzucił z boiska Michałka za faul, którego nie było i "Tovia" nie dość że pojechała na ten mecz w 12 osobowym składzie to i bez rezerwowego bramkarza musiała radzić sobie w 10-tkę i z 2:5 zrobiło się 4:5. Mimo to zawodnicy dowiezli zwycięstwo do końca, które smakuje podwójnie ponieważ Tarnovia bez względu na wynik Rylowej zapewnia sobie utrzymanie na przyszły sezon.