XXV kolejka: Tarnovia - LUKS Skrzyszów

• autor: Skryba, 2012-05-15 12:32

W XXV kolejce Klasy Okręgowej Tarnovia podejmuje skrzyszowski LUKS.

Drużyna ze Skrzyszowa zajmuje aktualnie przedostatnią lokatę w ligowej tabeli i jest coraz bliżej powrotu do A-Klasy. Jest to niewątpliwie jedan z najsłabszych drużyn w lidze. Skrzyszowianie dotychczas wygrali 5 spotkań (mniej ma tylko Piast Czchów - 4) zremisowali 3 oraz 16 przegrali co pozwoliło zdobyć 18 punktów. Mimo tego goście na pewno przyjadą do Tarnova po zwycięstwo. Nie mają nic do stracenia a jeśli myślą jeszcze o podjęciu walki  w celu zachowania ligowego bytu to czas najwyższy aby zaczeli zdobywać punkty. W obecnej rundzie udawało im się to tylko  trzykrotnie po remisach z Sokołem 2-2 i Iskrą 0-0 oraz niespodziewanym zwycięstwie w Dąbrowie Tarnowskiej 1-0. Widać że zawodnicy LUKS-u potrafią sprawić niespodziankę.

Tarnovia również delikatnie mówiąc nie zachwyca swoją grą na wiosnę. Widać szczególnie brak napastnika który umiałby wykorzystać stwarzane sytuacje bramkowe których nie brakuje. Po trzech porażkach tarnovianie w ostatniej kolejce po słabym meczu podzielili się punktami z Wisłą Szczucin. W I rundzie Tarnovia po bramce Kacera pokonała na wyjeździe LUKS 1-0. Jaki wynik będzie tym razem i czy "Biało-Czerwonym" uda się po raz pierwszy na wiosnę zdobyć punkty na własnym stadionie dowiemy się w środę. Początek spotkania o godzinie 17.30.

autor: cwelomania 2012-05-15 21:47:20

Profil cwelomania w Futbolowo PANOWIE / PIŁKARZE
TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ !!!!!
DLA TEGO ŻE JAK PRZEGRAMY TO NA 99% SPADNIEMY
A CO SIĘ WIĄŻE ZE SPADKIEM ?? TO ŻE STRACIMY DRUŻYNĘ ,,SENIORKĘ,,

TAKŻE NIE MA INNEJ OPCJI JAK ZDOBYĆ TE PUNKTY

autor: gabcio 2012-05-16 12:11:56

Profil gabcio w Futbolowo Pasuje wygrac ale i tak kupczyk Tarnovię opierdzieli i nie będzie nic, nie tylko seniorów!!!
Nie sprawdziły się wasze Życzenia Świąteczne !i sprzedawczyki zrobią swoje!

autor: Tarnovia 2012-05-16 12:27:30

Profil Tarnovia w Futbolowo Sami nie odejdą. No chyba że już wszystko ukradną a jeszcze została ziemia na którym jest stadion, hala itp a która jest na pewno warta niemałą sumkę (centrum miasta, koło dworca).

autor: cwelomania 2012-05-16 13:55:50

Profil cwelomania w Futbolowo wszyscy na mecz !!!!!!!!!!!!!!!!!