Mecz o 9 pozycję

• autor: Skryba, 2012-05-11 18:08

Już jutro Tarnovia rozegra spotkanie w ramach 24 kolejki Klasy Okręgowej. Tarnovianie udadzą się do Szczucina na mecz z Wisłą.

Drużynie Wisły podobnie jak Tarnovii nie wiedzie się zbytnio w rundzie jesiennej. Zdobyli oni w tym roku w 8 spotkaniach 7 punktów. Tak samo jak tarnovianie wszystkie punkty wywalczyli na wyjazdach wygrywając w Dębnie i Skrzyszowie oraz remisując w Ciężkowicach w ostatniej kolejce. Wisła jak i Tarnovia po dobrych występach w rundzie jesiennej wydawało się że utrzymanie mają praktycznie zapewnione. Jednak teraz obydwa zespoły niebezpiecznie zbliżają się do pozycji nie dających prolongaty na grę w przyszłym sezonie w Klasie Okręgowej.

Tarnovia 3 ostatnie spotkania przegrała. W poprzedniej kolejce w meczu z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska tarnovianom starczyło sił tylko na 60 min. Do tego czasu wygrywali 1-0 i mieli kilka znakomitych okazji aby ten wynik podwyższyć. Niestety ten mecz jak poprzednie rozgrywane na stadionie przy ul.Bandrowskiego 9 zakończyło się porażką najstarszego klubu Tarnowa. Jeśli "Biało-Czerwoni" przegrają z Wisłą wtedy znów spadną w tabeli właśnie na rzecz szczucinian.

Wynik tego meczu jest sprawą otwartą gdyż Wisła i Tarnovia prezentują się na wiosnę bardzo chimerycznie. Pierwszy gwizdek w sobotę o godzinie 17.00.

autor: cwelomania 2012-05-11 19:42:49

Profil cwelomania w Futbolowo MOŻE CZAS NA ZASTANOWIENIE SIĘ JAK UTRZYMAĆ SIĘ

autor: okragly 2012-05-12 15:06:32

Profil okragly w Futbolowo Taktyka trenera Tovi przegrać ale nie więcej jak 3-0 tak się gra w Zakliczynie