XXIII kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Skryba, 2012-05-04 18:18

W sobotnie popołudnie rywalem tarnovian w walce o mistrzostwo Klasy Okręgowej będzie drużna Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska.

Zespół Dąbrovii zajmuje obecnie 7 lokatę w tabeli z dorobkiem 35 punktów (5 więcej od Tarnovii). W rundzie jesiennej dąbrowianie byli ligowym średniakiem natomiast na wiosnę spisują sie bardzo dobrze. W 7 ligowych kolejkach zwyciężali pięciokrotnie, raz zremisowali i raz przegrali niespodziewanie u siebie z LUKS-em Skrzyszów 1-0. W ostatniej kolejce Dąbrovia "przystopowała" nieco Ciężkowiankę Ciężkowice remisując 1-1 czym zakończyła serię 6 zwycięstw drużyny z Ciężkowic. Po tych statystykach widać że będzie to chyba najtrudniejszy rywal Tarnovii w rundzie wiosennej.

"Biało-Czerwoni" w ostanim spotkaniu w Dębnie gdzie zostali rozbici przez Orzeł aż 5-0 cztery gole stracili w ciągu 15 minut. Na wiosnę Tarnovia straciła już 13 bramek co nienajlepiej świadczy o defensywie. Co gorsza w przodzie nie jest lepiej.  Tarnovianie więc specjalnie nie będą mieli czym "postraszyć" rywali. W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema drużynami padł bezbramkowy remis. Teraz być może taki rezultat również byłby zadowalający ale może zawodnicy Tovii pokuszą sie o coś więcej.

Pierwszy gwizdek na stadionie przy. ul.Bandrowskiego 9 o godzinie 17.00.

autor: cwelomania 2012-05-04 19:59:54

Profil cwelomania w Futbolowo stawiam na remis

autor: okragly 2012-05-05 19:30:13

Profil okragly w Futbolowo i znowu plecy SZKODA

autor: cwelomania 2012-05-05 23:19:03

Profil cwelomania w Futbolowo kurwa !!! znów porażka
KURWA MAĆ TARNOVIA ZACZNIJ GRAĆ !!!