Juniorzy starsi pokazali charakter

• autor: Tarnovia, 2012-05-02 15:07

I Liga Juniorów Starszych

Tarnovia - Wolania Wola Rzędzińska 2:1 (0:1)

Bramki: Sysło (k), Brożek - Kordzikowski

Widzów: 35

Tarnovia: Michałek - Kacer (75 Rydlakowski), Mleczko, Pabian, Kuciak - Kordela, Fornal, Sysło, Niedojadło, Barnaś (46 Dydyk) - Brożek (85 Piechnik).

Ważne zwycięstwo w kontekście utrzymania się w lidze odnieśli podopieczni Tomasza Juszczyka. Wspomagani przez juniorów młodszych, którzy mogli wystąpić w tym spotkaniu z powodu nie przyjazdu na wczorajsze zawody drużyny Spójni Osiek zanotowali jakże cenne zwycięstwo z czwarta drużyną ligi. Do przerwy to goście prowadzili po bramce zdobytej przez złe ustawienie defensywy "Biało-Czerwonych", mimo to tarnovianie powinni wyrównać stan pojedynku przed przerwą jednak zawiodła skuteczność. Skuteczność ta o wiele lepsza była po przerwie. Do wyrównania doprowadził Sysło, po faulu w polu karnym na Kordeli. Kropkę nad "i" postawił po dobrym dograniu NIedojadły, Brożek strzałem z 16 metrów. W końcowych minutach spotkania tarnovianie musieli sobie radzić w 10-stkę bo drugą żółtą kartkę zobaczył Sysło.