I Liga Juniorów Starszych

• autor: Tarnovia, 2012-04-14 19:12

Tarnovia - Rylovia Rylowa 2:4 (1:2)

Bramki dla Tarnovii: Niedojadło (k), Sysło.

Zółte kartki: Kacer, Mącior,

Czerwona kartka: Rydlakowski.

Tarnovia: Wiśniewski - Dulian, Rydlakowski, Pabian - Barnaś, Mącior, Mleczko, Sysło - Niedojadło (46 Kacer), Fornal, Brożek

Juniorzy Starsi Tarnovii przegrali ważny pojedynek w walce o utrzymanie się w lidze. W tym spotkaniu widać było że nie sprawdziła się formuła gry drużyną złożoną w połowie z juniorów starszych a w połowie z juniorów młodszych. Na boisku panował chaos i widac było brak zgrania. Nie wróży to najlepiej na przyszłe mecze.Tarnovia juz na początku straciła gola po rzucie karnym. Później po fatalnym błędzie Wiśniewskiego goście podwyższyli na 2-0. Nieco nadziei wniosła bramka z rzutu karnego Niedojadły jednak druga połowa wygladała podobnie jak pierwsza i Rylovia zasłużenie po raz drugi pokonała w tym sezonie Tarnovię.

autor: gabcio 2012-04-16 13:50:35

Profil gabcio w Futbolowo nie sprawdziła się formuła gry drużyną złożoną w połowie z juniorów starszych a w połowie z juniorów młodszych?. Nie formuła jest błędna tylko materiał ludzki w postaci doświadczonych zawodników mających aspiracje do gry w pierwszej drużynie a którzy nie wiele pomogli w tym dniu.