Mecze młodzieżowców

• autor: Tarnovia, 2012-04-06 11:58

I Liga Juniorów Starszych

Jadowniczanka Jadowniki - Tarnovia, wtorek godz. 16.00

Dopiero w 2 kolejce rundy rewanżowej na murawę wybiegają juniorzy starsi Tarnovii. Pomimo iż w poprzedniej rundzie tarnovska drużyna nie spisywała się najlepiej to ten mecz musi rozstrzygnąć na własną korzyść. Jadowniczanka jest outsiderem tabeli więc nie zdobycie 3 punktów w tym spotkaniu będzię katastrofą.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia - Górnik Wieliczka, wtorek godz. 14.30

Ciekawy pojedynek zapowiada się w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych gdzie Tarnovia podejmować będzie 5 tabeli Górnik Wieliczka. Górnik w ostatniej kolejce pokonał outsidera z Osieka 6-0 natomiast podopieczni Krzysztofa Świerzba wywieźli z Nowej Huty cenne 3 punkty. Faworyta więc trudno wskazać ale miejmy nadzieję że Tarnovia podtrzyma dobra passę.

I Liga Trampkarzy

Tarnovia II - Wolania Wola Rzędzińska, wtorek godz. 16.00

Równie ciekawy pojedynek odbędzie się w I Lidze Trampkarzy. 4 w tabeli rezerwy Tarnovii podejmują 5 - Wolanię Wola Rzędzińska. Jest to okazji do rewanżu za mecz w rundzie jesiennej kiedy Wolania strzeliła tarnovianom aż 4 gole.

I LIga Młodzików

Iskra Tarnów - Tarnovia II, wtorek godz. 11.00

W drugim spotkaniu rundy rewanżowej tarnovian czeka derbowy pojedynek z Iskrą Tarnów. W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema druzyna lepsi okazali się "Biało-Czerwoni" wygrywając 1-0.