dzisiaj: 474, wczoraj: 1915

XVIII Kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Tarnovia, 2012-04-06 12:18

W XVII kolejce o mistrzostwo Klasy Okręgowej Tarnovia podejmować będzie Olimpię Wojnicz.

Olimpia w tabeli zajmuje aktualnie pozycje lidera z dorobkiem 36 punktów. W meczu inauguracyjnym rundy wiosennej drużyna z Wojnicza zremisowała u siebie z MLKS Polanem Żabno 1-1 a następnie sensacyjnie przegrała w Ciężkowicach z tamtejszą Cieżkowianką 3-1. Warto zwrócić uwagę że nasi sobotni goście do nowej rundy przystąpili w nieco osłabionym składzie, m.in dwóch kluczowych zawodników wzmocniło myślącą poważnie o awansie do IV ligi - drużynę Polanu. Śmiało więc po dwóch pierwszy kolejkach rundy rewanżowej można stwierdzić iż zespół z ul.Warszawskiej 43 zaliczył falstart i na pewno będzie chciał w Wielką Sobotę pokazać się z jak najlepszej strony.

Tarnovia w meczu inauguracyjnym pokonała Czarnych Kobyle 2-1. Następnie już na własnym stadionie minimalnie uległa 0-1 Zorzy Zaczarnię jednak przy lepszej skutecznośći w tym spotkaniu m.in niewykorzystane sytuacje tzw. do "puściocha" mogła przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść i zachować świetną passe 12 meczów bez porażki.

Sobotni mecz będzie okazją do rewanżu ponieważ w pierwszym spotkaniu w Wojniczu, gospodarze zaaplikowali "Biało-Czerwonym" aż cztery bramki, tracąc przy tym zaledwie jedną. Jeśli podopiecznym Wacława Macioska uda się na swoim terenie pokonać lidera, a jest to możliwe bo większość punktów "Tovia" zdobywa na własnym boisku to  mocno skomplikuje sytuację podopiecznych Jacka Ćwika w walce o awans. Jednak mimo słabszej dyspozycji na początku rundy wiosennej wojniczan będzie to spotkanie bardzo trudne. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek na który serdecznie zapraszamy!

Początek spotkania o godzinie 11.00 w Wielką Sobotę na stadionie przy ul. Bandrowskiego 9.

autor: ToviaFans 2012-04-06 12:40:19

Profil ToviaFans w Futbolowo Proszę żeby tylko kordela nie grał w pierwszym składzie, on jest zupełnie bez formy. Grając bez niego wydaje mi się że będziemy faworytem tego meczu.

autor: Shevts 2012-04-06 14:31:54

Profil Shevts w Futbolowo Jak strzelił bramkę w pierwszym meczu siedziałeś cicho i nic nie mówiłeś .Hejter i tyle.Krytykuj obiektywnie.

autor: ToviaFans 2012-04-06 15:03:10

Profil ToviaFans w Futbolowo Uważaj na słowa, nie wiesz to nie gadaj. Bo mówie jaka jest prawda. To ty chyba na meczach nie bywasz i nie widzisz jak on gra, bo w moich oczach jest dobrym zawodnikiem jednak bez formy.

autor: Shevts 2012-04-06 15:13:23

Profil Shevts w Futbolowo Co mecz piszesz że jest bez formy.. ale jak strzelił bramkę to cisza była :)

autor: MKSfanatic 2012-04-06 15:15:56

Profil MKSfanatic w Futbolowo Do: ToviaFans. Weź ty już tak nie krytykuj prosi to się świnia. Jak jesteś odważny to wejdź i sam zagraj pokaż w jakiej formie jesteś Ty. W naszym kraju wszyscy tylko by mówili co jest źle ale jak trzeba coś samemu to nie ma nikogo...

autor: cwelomania 2012-04-06 16:05:24

Profil cwelomania w Futbolowo myśle że przegramy lub zremisujemy , nie stawiałbym na wygraną
WTarnowie tylko Tovia !!!

autor: Tarnovia 2012-04-06 16:06:46

Profil Tarnovia w Futbolowo Chciałbym żeby jutro wygrali. Już nawet nie chodzi mi o te 3 punkty ale żeby Ćwikowi dupe skopać.

autor: cwelomania 2012-04-06 16:07:18

Profil cwelomania w Futbolowo niech admin też przyjdzie ;D

autor: cwelomania 2012-04-06 16:09:32

Profil cwelomania w Futbolowo fajna zapowiedz i fotka ! brawo admin !!