Bramka: Brożek 3

Żółte kartki: Dziubas - Mleczko, Ludwa

Tarnovia: Michałek (70 Wiśniewski) - Rydlakowski, Kusiak, Wojnarowski - Ludwa, Ziaja (70 Kuzdra), Mleczko, Mącior, Kapustka, Kras (52 Nowak) - Brożek

Czytaj dalej...

Ze względu na złą pogodę i stan murawy przy ul. Ptaszyckiego, mecz odbył się na sztucznej nawierzchni. A zakończył się tak samo jak w poprzedniej rundzie, czyli wynikiem 1-0 dla Tarnovii.

Jedyna bramka padła już w 3. minucie. Po błędzie jednego ze środkowych obrońców Hutnika na czystą pozycję wyszedł napastnik Tarnovii i mimo interwencji Bartyzela piłka wpadła do siatki gospodarzy.

Po takim ciosie nowohucianie ruszyli do ataku i 5 minut później groźnie, choć niecelnie, uderzał Łucarz. Ten sam zawodnik w 12. minucie przeprowadził indywidualną akcję, minął bramkarza i dograł przed pole karne do Judki, który trafił wprost w obrońcę gości.

Tarnowianie mieli w I połowie jeszcze kilka okazji. Zaraz po zdobytym golu znajdujący się na 5. metrze Ludwa źle trafił w piłkę i ta minęła bramkę. Z kolei po dograniu z środka pola przez Mleczkę, znajdujący się w sytuacji "sam na sam" Brożek musiał uznać wyższość bramkarza Hutnika. Później Mleczko dogrywał z prawego skrzydła po ziemi w pole karne, jednak mający przed sobą jedynie golkipera Kras i Bożek nie zdołałali sięgnąć futbolówki. Ogólnie rzecz biorąc, pierwsza cześć spotkania w wykonaniu podopiecznych trenera Krzysztofa Świerzba była bardzo dobra.

W drugiej połowie gra toczyła się głównie na połowie Tarnovii. Młodzi zawodnicy Hutnika dążyli do strzelenia wyrównującej bramki, jednak - tak jak w poprzednim meczu - seryjnie marnowali sytuacje podbramkowe. W środku pola dobry mecz rozegrali Dudek z Serafinem, co chwilę posyłając prostopadłe podania do napastników, którzy jednak nie potrafili zdobyć gola.