dzisiaj: 881, wczoraj: 1915

XVII kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Skryba, 2012-03-29 18:43

W XVII kolejce o mistrzostwo Klasy Okręgowej Tarnovia podejmować będzie Zorzę Zaczarnię.

Zorza w tabeli zajmuje aktualnie 5 lokatę z dorobkiem 26 punktów. W meczu inaugurującym rundę wiosenną drużyna  z Zaczarnia przegrała u siebie z Ciężkowianką Ciężkowice 0-1. Warto zwrócić uwagę że nasi sobotni goście do nowej rundy przystapili w nieco osłabionym składzie.

Tarnovia po zwycięstwie nad Czarnymi Kobyle awansowała o jedną pozycje w tabeli na miejsce 7. Sobotni mecz będzie okazją do rewanżu ponieważ pierwsze spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się porażką "Biało-Czerwonych" 2-0. Jeśli tarnovianom uda się ten mecz rozstrzygnąć na własna korzyść to na pewno przeskoczą w tabeli swoich sobotnich gości. Jednak na pewno nie będzie to zadanie łatwe. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek którego wynik poznamy w sobotnie popołudnie.