Bramki: Smęda 18 - Kordela 47, Barczak 85 (karny)

Żólte kartki: 3 (Czarni) - Bodura, Piotr Jankowski, Gucwa,

Tarnovia: Paweł Jankowski - Piotr Jankowski (59 Gała), Kociara, Gucwa, Bodura - Kordela, Rzońca, Zaucha (86 Barnaś), Mikoś, Przydział (46 Barczak)  - Dydyk (80 Wałek)

Widzów: 50

Tarnovia udanie zainaugurowała rundę jesienną chociaż losy tego spotkania toczyły się do ostatniej minuty. Pierwsza część meczu była wyrównania a bramkarze obydwu zespołów nie mieli zbyt wiele pracy. Tarnovia bramkę traci po własnym błędzie kiedy  zamieszanie w polu karnym wykorzystują gospodarze. " Biało-Czerwonym" udaje się zdobyć wyrównującego gola w 33 minucie gry ale sędzia nie uznaje jej uważając że zawodnik Tarnovii był na spalonym.

Druga odsłona zaczyna się znakomicie dla gości. W 47 min. z wolnego w pole karne centruje Mikoś. Do piłki dochodzi Rzońca które podaje do Kordeli a ten z najblizszej odległości strzela główką wyrównującego gola. Po tej bramce znaczną przewagę uzyskuje Tarnovia. Kilka minut później powinno być już 2-1 ale Bodura zamiast podawać do lepiej ustawionych Barczaka lub Dydyka decyduje się na strzał jednak zbyt za słaby aby zaskoczyć miejscowego bramkarza. Następnie po raz drugi w tym meczu "Biało-Czerwoni" zdobywają gola ze spalonego. W 69 minucie znowu Bodura nie wykorzystuje wyśmienitej okazji bramkowej. Jego strzał z rzutu karnego - po faulu na Rzońcy - sparował goalkiper Czarnych. Na szczęście w tym meczu nie sprawdziło się powiedzenie że " niewykorzystane sytuacje się mszczą". W 84 min. Kordela jest faulowany w polu karnym a egzekutorem - tym razem skutecznym - okazuje się Barczak.

Tarnovia w drugiej połowie była zespołem lepiej grającym od gospodarzy i zasłużenie zdobyła 3 punkty chociaż wynik powinien być wyższy. Tym samym seria ligowych spotkań bez porażki zwiększyła się do 11.