dzisiaj: 1079, wczoraj: 1915

Ostatni sparing na remis

• autor: Tarnovia, 2012-03-18 18:36

Orzeł Stróże - Tarnovia 2-2 (0-1)

Bramki dla Tarnovii: Bodura (karny), Barczak

Tarnovia: Paweł Jankowski - Piotr Jankowski, Kociara, Gucwa, Bodura - Kordela, Mikoś, Rzońca, Bodura, Przydział - Dydyk

Po przerwie: Gała, Ryguła, Barczak, Barnaś

W ostatnim meczu sparingowym Tarnovia zremisowała z A-klasowym Orłem Stróże 2-2. Przebieg spotkania odzwierciedla wynik meczu. W pierwszej połowie nie było zbyt wielu sytuacji bramkowych. Jedynego gola zdobył Bodura po rzucie karnym. W drugiej części gry sytuacji podbramkowych było zdecydowanie więcej i wynik powinien się zakończyć wyższym rezultatem. Skuteczność obydwu stron była jednak dzisiaj nienajlepsza. Był to ostatni sparing tarnovian. W sobotę o godzinie 15.00  Tarnovia zainauguruje rundę wiosenną z drużyną Czarnych Kobyle.

autor: Tarnovia 2012-03-18 19:03:23

Profil Tarnovia w Futbolowo Do trenera Tarnovii. Zmiana: Mikoś za Gucwę na stopera z Kociarą - Gucwa za obrońcę ale bocznego(jest za wolny na stopera) - Bodura na bocznego pomocnika (ma ciąg na bramę i zostawia pole na obronie dla rywali). Jak to zmienisz to wszystko co będzie możliwe z tym składem. Wtedy pozostanie już tylko się modlić o wynik.

autor: ToviaFans 2012-03-18 19:37:38

Profil ToviaFans w Futbolowo Do wymiany to jest kordala.. gdzie on sie nadaję na pierwszy skład :(.. Do juniorów go wycofać..

autor: Tarnovia 2012-03-18 19:43:05

Profil Tarnovia w Futbolowo Akurat Kordela w tamtej rundzie był jednym z lepszych zawodników (ambitny, waleczny, za ch..ja nie odpuszczał). Szkoda tylko że w sparingach już tego nie pokazywał ale mam nadzieję że w lidze wróci do swojej formy.

autor: ToviaFans 2012-03-20 18:05:28

Profil ToviaFans w Futbolowo Dokładnie. Ale patrzy się tak jak mówisz na obecną formę.. A aktualnie jest bez formy. Stara często strzelać, jednak jego strzały pozostawiają dużo do życzenia.. Widać braki techniczne