Mistrz Mistrz Tarnovia!

• autor: Tarnovia, 2012-02-11 13:29

Podobnie jak w Lidze Halowej Juniorów Młodszych tak i zarówno w Lidze Halowej Juniorów, mistrzostwo Tarnowskiego Związku Piłki Nożnej zdobyła drużyna Tarnovii Tarnów. Małą ciekawostką może być jedynie to że Mistrzostwo w Lidze Juniorów, zdobyła ta sama drużyna  co w Lidze Halowej Juniorów Młodszych, która również została zgłoszona do rozgrywek w starszej kategorii wiekowej jako Tarnovia II. Podopieczni Krzysztofa Świerzba za swoim plecami zostawili odpowiednio: Wolanie Wole Rzedzinska, która miała tyle samo punktów lecz gorszy bilans bramkowy, oraz Tarnovia I Tarnow. 26 lutego na hali "TOSiR" przy ul. Krupniczej 8a, odbędzie się Finał TOZPN, który wyłoni dwie najlepsze drużyny, które następnie będą brać udział w Mistrzostwach Małopolski Juniorów. Udział w Finałach zapewniły sobie następujące zespoły: Tarnovia II (mistrz), Wolania (wicemistrz), Tarnovia I oraz dwie najlepsze drużyny z podokręgu Bochni: Szreniawa (mistrz), oraz BKS Bochnia (wicemistrz).

Komplet wyników pod więcej..

Tarnovia II - FC Pawezow 2:0

Tarnovia I - Dunajec Zbyl.Gora 1:0

Tarnovia II - Tarnovia I 4:2

Tarnovia II - Metal Tarnow 6:1

Tarnovia I - Dabrovia Dabrowa Tarnowska 2:0

Tarnovia I: Bochman - Zaucha, Kordela, Niedojadło, Kacer, Piechnik, Pabian, Barnaś, Myśliwiec. Trener: Tomasz Juszczyk.

Tarnovia II: Michałek, Wiśniewski - Kapustka, Kuciak, Mleczko, Mącior, Brożek, Wojnarowski, Rydlakowski, Ludwa. Trener: Krzysztof Świerzb.

autor: Koreklondyn2 2012-02-11 18:39:39

Profil Koreklondyn2 w Futbolowo Już nie mogę się doczekać pojedynku między Tarnovia I : Tarnovia II!!!

autor: lukiwrz 2012-02-13 09:57:26

Profil lukiwrz w Futbolowo www.fantasyliga.wp.pl
Już w piątek startuje Ekstraklasa a Ty możesz zostać menedżerem, stwórzyć własną drużynę z prawdziwych zawodników, pokonać znajomych i zgarnąć nagrody. Zapraszamy do ligi powstałej specyjalnie dla mieszkańców ziemi tarnowskiej.
Nazwa Ligi Prywatnej: Tarnów Ligue
Kod Ligi: 224907879