dzisiaj: 145, wczoraj: 280
ogółem: 5 482 059
statystyki szczegółowe
Aby tradycji stało się zadość juniorzy młodsi Tarnovii Tarnów w dniu jutrzejszym jadą do Rzeszowa na turniej organizowany przez Resovię Rzeszów. W turnieju bierze udział 10 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. "Biało-Czerwoni" w grupie zmierzą się z: Sandecja II Nowy Sącz, Stal Stalowa Wola, Orzeł Przeworsk, Unia Nowa Sarzyna. W grupie "A": zmierzą się następujące zespoły: Resovia Rzeszów, Sandecja I Nowy Sącz, Stal Rzeszów, Izolator Boguchwała, Błażowianka Błażowa.
Czytaj dalej..
Grupa A
Resovia Rzeszów
Izolator Boguchwała
Błażowianka Błażowa
Stal Rzeszów
Sandecja Nowy Sącz I
Grupa B
Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk
Tarnovia Tarnów
Stal Stalowa Wola
Sandecja II Nowy Sącz
Nr meczu godzina grupa zespoły
1 9.30 A Izolator Boguchwała Resovia Rzeszów
2 9.47 A Błażowianka Błażowa Stal Rzeszów
3 10.04 B Unia Nowa Sarzyna Orzeł Przeworsk
4 10.21 B Stal Stalowa Wola Tarnovia Tarnów
5 10.38 A Sandecja Nowy Sącz Resovia Rzeszów
6 10.55 A Błażowianka Błażowa Izolator Boguchwała
7 11.12 B Sandecja II Nowy Sącz Unia Nowa Sarzyna
8 11.29 B Orzeł Przeworsk Stal Stalowa Wola
9 11.46 A Stal Rzeszów Sandecja Nowy Sącz
10 12.03 A Resovia Rzeszów Błażowianka Błażowa
11 12.20 B Tarnovia Tarnów Sandecja II Nowy Sącz
12 12.37 B Unia Nowa Sarzyna Stal Stalowa Wola
13 12.54 A Izolator Boguchwała Sandecja Nowy Sącz
14 13.11 A Resovia Rzeszów Stal Rzeszów
15 13.28 B Orzeł Przeworsk Sandecja II Nowy Sącz
16 13.45 B Unia Nowa Sarzyna Tarnovia Tarnów
17 14.02 A Błażowianka Błażowa Sandecja Nowy Sącz
18 14.19 A Izolator Boguchwała Stal Rzeszów
19 14.36 B Orzeł Przeworsk Tarnovia Tarnów
20 14.53 B Stal Stalowa Wola Sandecja II Nowy Sącz
21 15.10 mecz o 9 miejsce A5 B5
Wynik z grupy eliminacyjnej mecz o miejsca 5-8 A3 A4
Wynik z grupy eliminacyjnej mecz o miejsca 5-8 B3 B4
22 15.27 mecz o miejsca 5-8 A3 B4
23 15.44 mecz o miejsca 5-8 A4 B3
Wynik z grupy eliminacyjnej mecz o miejsca 1-4 A1 A2
Wynik z grupy eliminacyjnej mecz o miejsca 1-4 B1 B2
24 16.01 mecz o miejsca 1-4 A1 B2
25 16.18 mecz o miejsca 1-4 A2 B1
26 16.35 mecz o miejsca 5-8 A4 B4
27 16.50 mecz o miejsca 5-8 A3 B3
28 17.07 mecz o miejsca 1-4 A2 B2
29 17.24 mecz o miejsca 1-4 A1 B1
Godzina 17.45 – zakończenie turnieju