Kolejna konsultacja

• autor: Tarnovia, 2011-11-07 21:21

W dniu 08.11.2011 na stadionie LA TOSiR odbędzie się konsultacja szkoleniowa dla chłopców urodzonych w 1994 r. Będzie to ostatnie spotkanie z zaplanowanych trzech – mających wyłonić najlepszych piłkarsko chłopców w tym roczniku. Tworzona przez trenerów Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej reprezentacja, weźmie udział w turnieju o Puchar Prezesa Małopolskiego ZPN organizowanego z okazji rocznicy Święta Niepodległości. Wyłoniona po dwóch spotkaniach grupa 19 młodych zawodników rozegra w tym dniu o godz. 14.00 mecz kontrolny z drużyną juniorów ZKS Unia Tarnów. Zbiórka n/w zawodników na hali sportowej ZSLiZ nr 1 w Tarnowie-Mościcach ul. Chemiczna 2 o godzinie 12.50. Powołania na to spotkanie otrzymują następujący zawodnicy:

ZKS Unia Tarnów – Łukasik Andrzej, Korzeniowski Bartłomiej, Kaleta Mateusz, Szumlański Jakub, Orlik Piotr, Wójtowicz Maciej, Małysiak Jakub,
MKS Tarnovia – Jaworski Konrad, Kordela Paweł,
MOSiR Bochnia – Lewicki Krystian, Dobranowski Jakub,