Juniorzy Młodsi grają z Cracovią

• autor: Tarnovia, 2011-10-28 17:16

I Liga Juniorów Starszych

Tarnovia - Dunajec Zakliczyn, sobota godz. 10.30

W ostatniej kolejce podopieczni Krzysztofa Świerzba mają szansę na polepszenie fatalnego dorobku punktowego spowodowanego głównie brakami kadrowymi. Rywal wydaje się w zasięgu tarnovian, jednak niewiadoma jest kadra w jaką wystąpia juniorzy starsi w jutrzejszym spotkaniu. Zapewne będą to rezerwowi juniorów młodszych występujacy w MLJM, jednak pamiętajmy że oni również mają swoje spotkanie.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Cracovia - Tarnovia, niedziela godz. 11.00

Po passie trzech zwycięstw z rzędu podopieczni Krzysztofa Świerzba jadą z dobrymi nastrojami do Krakowa gdzie zmierzą się z zaprzyjaznioną Cracovią. Cracovia jak co roku znajduje się w czubie tabeli taki podobnie jest w tym roku. Obecnie zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 24 punktów z stratą zaledwie dwóch oczek do liderującej "Białej Gwiazdy". "Tovia", która w ostatnich spotkaniach nabrała wiatru w żaglę miejmy nadzieję że nie będzie drużyną do bicia, a przeciwstawi się swoim rówieśnikom i pokusi się o niespodziankę.

I Liga Trampkarzy

Tarnovia II - Strażak Mokrzyska, sobota godz. 13.00

W ostatniej kolejce I Ligi Tarnowskiej podopieczni Wojciecha Gucwy będą na własnym stadionie gościć drużynę z Mokrzysk. Przyjezdni jutrzejszego spotkania, zamykają stawkę w tabeli ligowej. "Tovia" która może zostać wzmocniona przez zawodników z pierwszej drużyny może w ostatnim spotkaniu urządzić sobie ostre strzelanie. Czy, aby tak będzie? Przekonamy się jutro.

Małopolska Liga Trampakrzy oraz Małopolska Liga  Młodzików zakończyły swoje zmagania w I rundzie rozgrywek. Podobnie jest z drużynami rezerw Młodzików.