III rundna Pucharu Polski

• autor: Skryba, 2011-10-03 08:58

W środę odbędzię się III runda Pucharu Polski na szczeblu TOZPN-u. Tarnovia zmierzy się w tym meczu na wyjeździe z drużyną Piasta Łapanów.

Piast obecnie występuje w A Klasie gr.Bochnia. Z dorobkiem 13 punktów zajmuje 5 lokatę w tabeli. W dotychczas rozegranych II pucharowych rundach Piast pokonał Husarię Łapczyca (B Klasa) 4-1 oraz w II rundzie Orła Cikowice (B Klasa) 3-0. W poprzednim sezonie zawodnicy z Łapanowa rywalizowali z Tarnovią na boiskach okręgówki. Do Tarnova goście przyjechali bez ważnych kart zdrowia dlatego przegrali walkowerem 3-0 natomiast na wyjeździe Tarnovia pokonała rywali 4-0 po bramkach - niegrających już w drużynie - Borucha i Nalepki.

Tarnovia w 2 poprzednich rundach swoje pucharowe spotkania remisowała - 2-2 z Czarnymi Kobyle oraz 1-1 z Tuchovią Tuchów - jednak serie rzutów karnych rozstrzygała na własną korzyść. Rywal tym razem wydaje się teoretycznie słabszy ale będzie grał na swoim boisku. Miejmy nadzieję że Tarnovia po zwycięstwie w meczu ligowym pójdzie za ciosem i również mecz pucharowy rozstrzygnie na własną korzyść awansując do ćwierćfinału.

Początek meczu na stadionie w Rdzawie o godzinie 15.30.