Mecze młodzieżowców

• autor: Skryba, 2011-09-29 09:41

I Liga Juniorów Starszych

Tarnovia - Wisła Szczucin, niedziela godz.15.00

Borykająca się z poważnymi problemami kadrowymi drużyna juniorów starszych Tarnovii tym razem podejmowac będzie szczucińską Wisłę. Rywal zajmuje aktualnie 4 lokatę  w tabeli co pokazuje że radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach całkiem dobrze. Tarnovianie zajmują również 4 lokatę... ale od końca a ostatnie zwycięstwo odnieśli ponad miesiąc temu. Faworytem będąc więc goście jednak może akurat w tym meczu Tarnovia przerwie tą serie.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Wisła Kraków - Tarnovia, sobota godz.13.30

Trudne zadanie czeka juniorów młodszych. Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie ze Spójnią Osiek znów czeka ich mecz wyjazdowy. Tym razem jednak o punkty będzie o wiele trudniej. Sobotni rywal - krakowska Wisła - jest jednym z faworytów rozgrywek ale w poprzedniej kolejce nieco zawiedli remisując w Gorlicach 0-0. Wywalczenie chociaż punktu przez tarnovian byłby niespodzianką i  z pewnością sukcesem.

Małopolska Liga Trampkarzy

Jordan Jordanów - Tarnovia, sobota godz.11.00

Trampkarze Tarnovii spotkają się w wyjazdwoym pojedynku z czerwoną latarnią ligi - Jordanem Jordanów. Jordan dotychczas nie zdobył ani jednego punktu przegrywając pojedynki nawet w dwucyfrowych rozmiarach jak chociażby 19-0 z Cracovią, 14-0 z UKS-em Trzebinia czy 13-0 z Hutnikiem Kraków. Tak więc tarnovianie powinni wrócić z Jordanowa z 3 punktami gdyż każdy inny rezultat niż zwycięstwo będzie sporą niespodzianką.

I Liga Trampkarzy

Tarnovia II - Czarni Kobyle, sobota godz.12.00

Druga drużyna trampkarzy podejmować będzie 3 drużynę w tabeli - Czarnych Kobyle.  W poprzedniej kolejce podopieczni Wojciecha Gucwy minimalnie ulegli Aslanowi Jadowniki 3-2. W tym spotkaniu również łatwo nie będzie jednak tarnovianie zapewne na własnym stadionie będą chcieli się pokazać z dobrej strony.

I Liga Młodzików

Tarnovia II - Aslan Jadowniki, sobota godz.10.00

Faworytem tego meczu są z pewnością tarnovianie. Drużyna z Jadownik jest outsiderem tabeli dlatego też tylko fatalna postawa tarnovian może spowodować że jadowniczanie wywiozą z Tarnova jakieś punkty.

Pierwsz drużyna młodzików Tarnovii w X kolejce Małopolskiej Ligi Młodzików pauzuje.