Żółte kartki: Niedojadło - 1 (Orzeł)

Tarnovia: Paweł Jankowski - Kordela, Mikoś, Piotr Jankowski, Bodura - Przydział, Wilk (57 Kacer), Zaucha, Niedojadło (84 Drelicharz) - Barczak (70 Surman), Dydyk

Widzów: 50

Czytaj dalej...

Mecz rozpoczyna się fatalnie dla tarnovian. Już w 4 minucie tracą gola. Po centrze z rzutu rożnego w polu bramkowym niepilnowany zawodnik gości zdobywa bramkę na 1-0. Była to jedyna sytuacja Orła w pierwszej połowie. Tarnovianie w tej części gry całkowicie dominowali na boisku. Nie potrafili jednak - mimo kilku dogodnych sytuacji - udokumentować tego zdobyciem bramki.

Na początku drugiej połowy Tarnovia mogła wyrównać. Kordela minął bramkarza i z ostrego kąta strzelił jednak obrońcy  z Dębna zdołali wybić piłkę  z bramki. Dopiero w 59 minucie wprowadzony chwilę wcześniej Kacer zdobywa gola wykorzystując centrę z rzutu wolnego.  Na kolejną bramkę nie trzeba długo czekać. W 66 min. ponownie uderzenie z  główki - ale tym razem Niedojadły - ląduje w bramce rywala. Po tej straconej bramce do ataku ruszyli goście. Jednak to Tarnovia była zdecydowanie bliższa podwyższenia rezultatu. W 73 min. Surman w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela ponad bramką. Kilka minut później pod bramką Orła było znowu bardzo gorąco. Kolejno Kacer, Surman i Przydział nie potrafią z 2 metrów umieścić piłki w bramce rywala. Z kolei w 84 min. Paweł Jankowski broni groźny strzał zawodnika Orła.

Tarnovia zasłużenie po raz pierwszy w tym sezonie wygrywa zdobywając 3 punkty.