dzisiaj: 994, wczoraj: 1915

I Liga Juniorów Starszych

• autor: Tarnovia, 2011-08-31 22:16

Tarnovia - Strażak Mokrzyska 2:4 (0:1)

Bramki: Kordela, Kacer

Podopieczni trenera Krzysztofa Świerzba odnieśli drugą porażkę z rzędu. Tym razem "pogromcą" gospodarzy okazał się Strażak Mokrzyska. Do przerwy zawodnicy "Tovii" schodzili z jednobramkową stratą, jednak po przerwie przyjezdni zdobyli kolejne dwie bramki i wtedy już wiadomo było że o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Pomimo tego "Biało-Czerwoni" ostatkiem sił walczyli o korzystny rezulat doprowadzając do wyniku 2-3. "Tovia" która poszła za ciosem chciała zdobyć wyrównująca bramkę za wszelką cene, jednak odkrycie "tyłów" sporo kosztowało gospodarzy w postaci straconej bramki. Miejmy nadzieje że w kolejnym meczu nastąpi przełamanie naszych juniorów i będą gonić oni czołówkę tabeli... bo jeśli takie będą odnosić wyniki o awansie nie ma co marzyć.