Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Tarnovia, 2011-08-30 11:29

I Liga Juniorów Starszych

Tarnovia - Strażak Mokrzyska, środa godz. 15.00

W trzeciej kolejce podopieczni trenera Krzysztofa Świerzba zmierzą się na własnym stadionie z rówieśnikami z Mokrzysk. Po ostatniej wpadce z beniaminkiem z Rylowej, "Tovia" będzie chciała się zrehablitować a okazje ma na to wyśmienitą ponieważ goście  nie należą do najsilniejszych co o tym świadczy 1 zdobyty punkt na trzy rozegrane spotkania. Miejmy nadzieję że zobaczymy tą samą skuteczną drużynę co tydzień temu z Jadownikami.

Małopolska Liga Trampkarzy,

UKS Trzebinia - Tarnovia, środa godz. 11.00

Po jednym zwycięstwie i dwóch remisach pora by odnieść zwycięstwo - podopieczni trenera Łukasza Więcka zmierzą się na wyjeździe z słabo spisującą się w tym sezonie drużyną UKS-u Trzebinia. Gospodarze środowego starcia nie mogą zaliczyć do udanych, ponieważ w tych rozgrywkach nie trafili jeszcze bramki. O wiele lepiej radzą sobie tarnovianie. Po ostatnim mobilizującym remisie z krakowską Wisłą jada do Trzebini po komplet punktów. Miejmy nadzieje że zadanie zostanie wykonane zgodnie z planem.

I LIga Trampkarzy

Tuchovia Tuchów - Tarnovia, środa godz. 16.00

W 4 kolejce I ligi Tarnowskiej podopieczni Wojciecha Gucwy zmierzą się z rówieśnikami z Tuchowa. Środowy rywal na pewno należy do tych z wyższej półki. Po dwóch rozegranych kolejkach mają tyle samo punktów co zawodnicy "Tovii", więc zapowiada się ciekawe widowisko.

Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia - Unia Tarnów, czwartek godz. 12.00

Po ostatnich zdobytych trzech punktach w Brzesku, podopiecznych Michała Jarząba tym razem czeka derbowe spotkanie z rywalem "zza miedzy" - Unią Tarnów. "Jaskółki", które cudem uniknęły degradacji do 1 Ligi Tarnowskiej rozgrywki rozpoczeły od 3 kolejki w której zmierzyli się z rywalem z Brzeska gromiąc ich aż 8-1. Pamiętajmy jednak że "Derby" rządzą się swoimi prawami. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić państwa na ten derbowy spektakl!