ogółem: 5 490 633

IV kolejka Klasy Okręgowej

• autor: Skryba, 2011-08-26 18:12

Po dwóch spotkaniach wyjazdowych drużyna Tarnovii na własnym stadionie podejmować będzie GKS Drwinię.

Zespół ten powstał z połączenia Drwinki Drwinia, Wisły Grobla oraz Tęczy Świniary. GKS w trzech rozegranych spotkaniach odniósł dwa zwycięstwa (z MLKS-em Żabno oraz Ciężkowianką Ciężkowice) oraz poniósł jedną porażkę - w I kolejce z LUKS-em Skrzyszów. Warto przypomnieć że w zeszłym sezonie w meczach przy ul.Bandrowskiego Tarnovia pokonała Wisłę Grobla - 2-0 natomast z Drwinką Drwinia na murawie padł wynik 3-1 jednak póżniej tarnovianie zostali ukarani walkowerem.

Tarnovia po ostatniej kolejce została "czerwoną latarnią" Klasy Okręgowej. W meczu z Olimpią Wojnicz (przegrana 4-1) w pierwszej połowie gra tarnovian nie wyglądała najgorzej, w drugiej  jednak było już fatalnie. Czy tym razem Biało-Czerwonych stać będzie na rozegranie dobrych 90-ciu minut? Przekonamy się o tym w sobotnie popołudnie. Pierwszy gwizdek na stadionie przy ul. Bandrowskiego 9 o gdozie 17.30.