Juniorzy Starsi rozpoczynają sezon 2011/12

• autor: Skryba, 2011-08-16 09:00

W środę o godzinie 17.00 na stadionie w Iwkowej juniorzy starsi Tarnovii rozpoczynają nowy sezon. Zmierzą się tam z drużyną Ivy. Rywal jest tarnovianom znany ponieważ już  w zeszłym sezonie Tarnovia z Ivą rywalizowała wygrywając w Iwkowej 3-2 i niespodziewanie remisując w Tarnovie 2-2. Nasz jutrzejszy rywal na koniec sezonu 2010/11 zajął 7 lokate w  tabeli.

Tarnovia w poprzednim sezonie była beniaminkiem ligi jednak była równiez jak się okazało jednym z faworytów do wygrania ligi. Dopiero w drugiej części sezonu po nieco słabszej grze odpadła z rywalizacji w walce o awans. W tym sezonie Biało-Czerwoni również powinni włączyć się do walki o promocję do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Problemem dla trenera Świerzba może być jednak wąska kadra zawodników.

Juniorzy do rozgrywek przygotowywali się na obozie w Maniowych. Rozegrali tam jeden sparing z drużyną Lubania przegrywając 6-3. Po powrocie do Tarnova tarnovianie rozegrali jeszcze jeden sparing pokonując seniorów Koszyc Wielkich 4-1. O efektach tych przygotowań oraz o formie juniorów będzie mogli się przekonać już w środę.